Toray Pan Pacific Open 2013, одиночний розряд
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Toray Pan Pacific Open 2013, одиночний розряд | |
---|---|
Toray Pan Pacific Open 2013 | |
Переможець | Петра Квітова |
Фіналіст | Анджелік Кербер |
Рахунок фіналу | 6–2, 0–6, 6–3 |
Сітка | 56 (8 Q / 3 WC ) |
К-ть сіяних | 16 |
Надія Петрова була чинною чемпіонкою, але не змогла захистити свій титул. оскільки через травму лівого кульшового суглобу до початку змагань.
Петра Квітова виграла титул, у фіналі перемігши Анджелік Кербер з рахунком 6–2, 0–6, 6–3.
Перші восьмеро сіяних тенісисток без боротьби виходять у друге коло.
- 1. Вікторія Азаренко (2 коло)
- 2. Агнешка Радванська (чвертьфінал)
- 3. Сара Еррані (2 коло)
- 4. Каролін Возняцкі (півфінал)
- 5. Анджелік Кербер (фінал)
- 6. Єлена Янкович (3 коло)
- 7. Петра Квітова (переможниця)
- 8. Роберта Вінчі (2 коло)
- 9. Слоун Стівенс (2 коло)
- 10. Карла Суарес Наварро (1 коло)
- 11. Ана Іванович (3 коло)
- 12. Саманта Стосур (3 коло)
- 13. Симона Халеп (3 коло)
- 14. Кірстен Фліпкенс (2 коло)
- 15. Сорана Кирстя (3 коло)
- 16. Домініка Цібулкова (3 коло)
|
|
|
Чвертьфінал | Півфінали | Фінал | |||||||||||||||||
Вінус Вільямс | 6 | 64 | 6 | ||||||||||||||||
Ежені Бушар | 3 | 77 | 3 | ||||||||||||||||
Вінус Вільямс | 6 | 3 | 62 | ||||||||||||||||
7 | Петра Квітова | 3 | 6 | 77 | |||||||||||||||
Світлана Кузнецова | 4 | 1 | |||||||||||||||||
7 | Петра Квітова | 6 | 6 | ||||||||||||||||
7 | Петра Квітова | 6 | 0 | 6 | |||||||||||||||
5 | Анджелік Кербер | 2 | 6 | 3 | |||||||||||||||
Луціє Шафарова | 6 | 3 | 2 | ||||||||||||||||
4 | Каролін Возняцкі | 2 | 6 | 6 | |||||||||||||||
4 | Каролін Возняцкі | 4 | 65 | ||||||||||||||||
5 | Анджелік Кербер | 6 | 77 | ||||||||||||||||
5 | Анджелік Кербер | 6 | 6 | ||||||||||||||||
2 | Агнешка Радванська | 4 | 4 |
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | В Азаренко | 2 | 4 | ||||||||||||||||||||||
М Бартель | 3 | 1 | В Вільямс | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
В Вільямс | 6 | 6 | В Вільямс | 4 | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
А Петкович | 4 | 77 | 6 | 13 | С Халеп | 6 | 5 | 3 | |||||||||||||||||
О Весніна | 6 | 65 | 4 | А Петкович | 64 | 3 | |||||||||||||||||||
А Павлюченкова | 6 | 65 | 0r | 13 | С Халеп | 77 | 6 | ||||||||||||||||||
13 | С Халеп | 3 | 77 | 3 | В Вільямс | 6 | 64 | 6 | |||||||||||||||||
9 | С Стівенс | 6 | 6 | Е Бушар | 3 | 77 | 3 | ||||||||||||||||||
Ш Феґеле | 3 | 2 | 9 | С Стівенс | 7 | 67 | 3 | ||||||||||||||||||
Е Бушар | 6 | 6 | Е Бушар | 5 | 79 | 6 | |||||||||||||||||||
М Пуїг | 0 | 4 | Е Бушар | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||
А Моріта | 77 | 6 | 6 | Є Янкович | 5 | 2 | |||||||||||||||||||
Л Робсон | 64 | 3 | А Моріта | 4 | 1 | ||||||||||||||||||||
6 | Є Янкович | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
3 | С Еррані | 4 | 4 | ||||||||||||||||||||||
С Кузнецова | 6 | 6 | С Кузнецова | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
Q | П Ормаечеа | 1 | 2 | С Кузнецова | 77 | 6 | |||||||||||||||||||
WC | М Дой | 63 | 6 | 7 | 15 | С Кирстеа | 63 | 1 | |||||||||||||||||
В Лепченко | 77 | 0 | 5 | WC | М Дой | 1 | 2 | ||||||||||||||||||
Ю Гергес | 4 | 4 | 15 | С Кирстеа | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
15 | С Кирстеа | 6 | 6 | С Кузнецова | 4 | 1 | |||||||||||||||||||
10 | К Суарес Наварро | 7 | 5 | 2 | 7 | П Квітова | 6 | 6 | |||||||||||||||||
М Кіз | 5 | 7 | 6 | М Кіз | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
П Шуай | 6 | 6 | П Шуай | 5 | 2 | ||||||||||||||||||||
Q | Р Одзакі | 2 | 1 | М Кіз | 2 | 2 | |||||||||||||||||||
WC | Б Бенчич | 6 | 5 | 7 | 7 | П Квітова | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Q | Д Гаврилова | 2 | 7 | 5 | WC | Б Бенчич | 5 | 4 | |||||||||||||||||
7 | П Квітова | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
8 | Р Вінчі | 5 | 4 | ||||||||||||||||||||||
Q | П Герцог | 4 | 78 | 62 | Л Шафарова | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
Л Шафарова | 6 | 66 | 77 | Л Шафарова | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Q | А Родіонова | 2 | 1r | 12 | С Стосур | 4 | 4 | ||||||||||||||||||
К Дате-Крумм | 6 | 4 | К Дате-Крумм | 3 | 62 | ||||||||||||||||||||
А Корне | 6 | 4 | 1 | 12 | С Стосур | 6 | 77 | ||||||||||||||||||
12 | С Стосур | 2 | 6 | 6 | Л Шафарова | 6 | 3 | 2 | |||||||||||||||||
14 | К Фліпкенс | 77 | 7 | 4 | К Возняцкі | 2 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Q | Б Заглавова-Стрицова | 64 | 5 | 14 | К Фліпкенс | 2 | 3 | ||||||||||||||||||
М Рибарикова | 6 | 5 | 6 | М Рибарикова | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
С Шувей | 2 | 7 | 0 | М Рибарикова | 1 | 1 | |||||||||||||||||||
PR | Ф Пенетта | 6 | 6 | 4 | К Возняцкі | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Д Гантухова | 3 | 3 | PR | Ф Пенетта | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
4 | К Возняцкі | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
5 | А Кербер | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Q | МТ Торро Флор | 78 | 1 | 6 | Q | МТ Торро Флор | 0 | 1 | |||||||||||||||||
К Закопалова | 66 | 6 | 3 | 5 | А Кербер | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Е Світоліна | 2 | 7 | 6 | 11 | А Іванович | 4 | 2 | ||||||||||||||||||
WC | К Нара | 6 | 5 | 3 | Е Світоліна | 3 | 0 | ||||||||||||||||||
А Бек | 1 | 1 | 11 | А Іванович | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
11 | А Іванович | 6 | 6 | 5 | А Кербер | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
16 | Д Цібулкова | 6 | 6 | 2 | А Радванська | 4 | 4 | ||||||||||||||||||
У Радванська | 3 | 3 | 16 | Д Цібулкова | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
К Младенович | 5 | 1 | Q | К Деллаква | 5 | 3 | |||||||||||||||||||
Q | К Деллаква | 7 | 6 | 16 | Д Цібулкова | 3 | 4 | ||||||||||||||||||
PR | А Возняк | 2 | 6 | 6 | 2 | А Радванська | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Ф Ск'явоне | 6 | 4 | 2 | PR | А Возняк | 65 | 0 | ||||||||||||||||||
2 | А Радванська | 77 | 6 | ||||||||||||||||||||||
- Марина Еракович (кваліфікаційний матч)
- Паула Ормаечеа (кваліфікувалася)
- Марія Тереса Торро Флор (кваліфікувалася)
- Шанелль Схеперс (кваліфікаційний матч)
- Гезер Вотсон (кваліфікаційний матч)
- Полона Герцог (кваліфікувалася)
- Сільвія Солер-Еспіноса (кваліфікаційний матч)
- Місакі Дой (перейшла в основну сітку як вайлд-кард)
- Цветана Піронкова (кваліфікаційний матч)
- Естрелья Кабеса Кандела (кваліфікаційний матч)
- Барбора Заглавова-Стрицова (кваліфікувалася)
- Менді Мінелла (1 коло)
- Тадея Маєрич (1 коло)
- Ешлі Барті (кваліфікаційний матч)
- Дарія Гаврилова (кваліфікувалася)
- Анастасія Родіонова (кваліфікувалася)
- Крістина Плішкова (кваліфікаційний матч)
Перше коло | Кваліфікаційний матч | |||||||||||
1 | Марина Еракович | 7 | 77 | |||||||||
Аранча Парра Сантонха | 5 | 64 | ||||||||||
1 | Марина Еракович | 1 | 1 | |||||||||
16 | Анастасія Родіонова | 6 | 6 | |||||||||
Міхару Іманісі | 6 | 3 | 3 | |||||||||
16 | Анастасія Родіонова | 4 | 6 | 6 |
Перше коло | Кваліфікаційний матч | |||||||||||
2 | Паула Ормаечеа | 6 | 6 | |||||||||
WC | Іноуе Акарі | 3 | 1 | |||||||||
2 | Паула Ормаечеа | 77 | 6 | |||||||||
10 | Естрелья Кабеса Кандела | 64 | 1 | |||||||||
WC | Акі Ямасото | 1 | 3 | |||||||||
10 | Естрелья Кабеса Кандела | 6 | 6 |
Перше коло | Кваліфікаційний матч | |||||||||||
3 | Марія Тереса Торро Флор | 62 | 6 | 6 | ||||||||
Еріка Сема | 77 | 3 | 1 | |||||||||
3 | Марія Тереса Торро Флор | 6 | 5 | 77 | ||||||||
14 | Ешлі Барті | 4 | 7 | 64 | ||||||||
WC | Нао Хібіно | 5 | 4 | |||||||||
14 | Ешлі Барті | 7 | 6 |
Перше коло | Кваліфікаційний матч | |||||||||||
4 | Шанелль Схеперс | 6 | 6 | |||||||||
WC | Мана Аюкава | 0 | 2 | |||||||||
4 | Шанелль Схеперс | 4 | 3 | |||||||||
15 | Дарія Гаврилова | 6 | 6 | |||||||||
WC | Окадауе Тіакі | 63 | 3 | |||||||||
15 | Дарія Гаврилова | 77 | 6 |
Перше коло | Кваліфікаційний матч | |||||||||||
5 | Гезер Вотсон | 6 | 6 | |||||||||
Сема Юріка | 1 | 0 | ||||||||||
5 | Гезер Вотсон | 3 | 3 | |||||||||
11 | Барбора Заглавова-Стрицова | 6 | 6 | |||||||||
Алла Кудрявцева | 1 | 4 | ||||||||||
11 | Барбора Заглавова-Стрицова | 6 | 6 |
Перше коло | Кваліфікаційний матч | |||||||||||
6 | Полона Герцог | 6 | 6 | |||||||||
Ері Нодзумі | 1 | 2 | ||||||||||
6 | Полона Герцог | 6 | 6 | |||||||||
9 | Цветана Піронкова | 4 | 2 | |||||||||
WC | Емі Мутагуті | 4 | 3 | |||||||||
9 | Цветана Піронкова | 6 | 6 |
Перше коло | Кваліфікаційний матч | |||||||||||
7 | Сільвія Солер-Еспіноса | 6 | 6 | |||||||||
WC | Наомі Осака | 3 | 4 | |||||||||
7 | Сільвія Солер-Еспіноса | 1 | 4 | |||||||||
Одзакі Ріса | 6 | 6 | ||||||||||
Одзакі Ріса | 6 | 6 | ||||||||||
13 | Тадея Маєрич | 0 | 4 |
Перше коло | Кваліфікаційний матч | |||||||||||
17 | Крістина Плішкова | 6 | 3 | 6 | ||||||||
Ольга Савчук | 2 | 6 | 3 | |||||||||
17 | Крістина Плішкова | 3 | 63 | |||||||||
Кейсі Деллаква | 6 | 77 | ||||||||||
Кейсі Деллаква | 7 | 6 | ||||||||||
12 | Менді Мінелла | 5 | 4 |
- Main Draw [Архівовано 8 жовтня 2013 у Wayback Machine.]
- Qualifying Draw [Архівовано 21 вересня 2013 у Wayback Machine.]