Academia.edu no longer supports Internet Explorer.
To browse Academia.edu and the wider internet faster and more securely, please take a few seconds to upgrade your browser.
2017
“Гендер для медій”, що виходить у світ уже третім виданням, є новим сучасним підручником із гендерної теорії. Його ство рено для старших курсів бакалаврського рівня навчання. Ви знайдете в ньому чимало історичних екскурсів, карикатур, графіків, таблиць, схем, кросвордів, інформації про цікаві фільми та книжки, якими проілюстровано окремі розділи і теми. Підручник буде корисним для факультетів журналістики і для інших гуманітарних та соціальних спеціальностей: філософії, філології, культурології, соціології, педагогіки, історії тощо.
LA SCIENCE ET LA TECHNOLOGIE À L'ÈRE DE LA SOCIÉTÉ DE L'INFORMATION, 2019
Управління і менеджмент – одні з впливових регулятивних сфер діяльності, в яких розглядається положення ґендерного феномену (іменоване в науці патріархатом) як явище, що видиме найяскравіше та стереотипно. Монополізація чоловіками влади та управлiння – в сім'ї, в організаціях, установах, підприємствах та в суспільстві, автоматично вибудовує і спричиняє за собою монополізацію ними функцій в менеджменті. В управлінській освітнiй практиці, ґендерні аспекти охоплюють особливості різних підходів до керівництва колективом, особливості міжособистісних відносин з урахуванням чоловічої й жіночої психіки та характерних рис психологічного й емоційного інтелекту.
PROBLEMS AND ACHIEVEMENTS OF MODERN SCIENCE» VOLUME 5 Cork Ireland, 2019
"Knowledge is the main tool of Management" Bill Gates На сучасному етапі соціологія і психологія є багатогалузевими й мультипарадигмальними науками, а з поширенням комп'ютерно-опосередкованої комунікації дослідженням проявiв ґендеру в даному виді дискурсу починають привертати увагу вчених, в тому числі соціологів, психологів й сучасних менеджерів. (WEB)-парадигмальні технології стають прерогативою сучасного навчання та міжособистісної (ґендерної) взаємодії, – ґендер – рівень соціуму, i це – є частиною соціалізації все більшого числа людей – незалежно від віку та ґендерної приналежності. (Internet), а разом з ним і (SMK) – (систему масових комунікацій) дійсно можна розглядати як ядро цивілізаційного розвитку культури, а ґендерну (Internet)-комунікацію, як нову форму міжкультурної та соціальної мультимодальності (єдиного культурного артефакту).
В статье выделяются домены когнитивной матрицы, в которых моделируется гендер, и оппозиции, которые структурируют эти домены как ментальные пространства: философия (дух/тело), искусство (литература, живопись) – (субъект/объект), социология и психология (культура/природа), культурология (свой/другой(чужой)) и лингвистика (письмо/речь).
Aktuelle Themen im Kontext der Entwicklung der modernen Wissenschaften: der Sammlung wissenschaftlicher Arbeiten «ΛΌГOΣ» zu den Materialien der internationalen wissenschaftlich-praktischen Konferenz, Dresden, 23 Januar, 2019. Dresden : NGO «Europäische Wissenschaftsplattform», 2019. B. 2. 112 s., 2019
Як стверджує Тетяна Голованова, керівник Центру ґендерної освіти, радник заступника голови обласної Державної адміністрації, представниця факультету СППЗНУ – «Актуальність цієї теми на державному рівні обумовлена спільною діяльністю Міністерства освіти і науки України міжфракційного об'єднання «Рівні можливості» і громадських рад та організацій з питань ґендерної рівності та недискримінації. Гостро постає питання про важливість включення ґендерної компетентності до Стандартів освіти, які розробляються Науково-методичними комісіями МОН України. З огляду на важливість такого включення, ми пропонуємо обговорення питання формування ґендерної компетентності студентів і слухачів» (XVII Ґендерний форум, ЗНУ; 29.03.17).
EcoSoEn nr. 3, 2018
The article presents the project "Youth project office". It is developed the project goal, which is to organize the innovation platform for students and pupils on the basis of State University of Humanities and Technology, in which are formed entrepreneurial skills and soft competencies. The model of interests of stakeholders of the "Youth project office", the mechanism of the project and the management scheme. There are analyzed the strengths, weaknesses, opportunities and threats of the University.
МИСТЕЦТВО НА СЛУЖБІ ГЕНДЕРНИХ ІНТЕРЕСІВ ТРЕТЬОГО РЕЙХУ, 2023
У статті проаналізовано, якими засобами пропаганди в різних сферах мистецтва націонал-соціалістичні лідери намагалися запровадити нову гендерну політику. Було виявлено, що формування нових гендерних моделей відбувалася в нерозривному зв’язку з ідеями концепції «народного співтовариства». Мистецтво було нацифіковано та очищено від присутності в ньому закордонних проявів. Виконання цих обов’язків покладалося на новоутворену Імперську палату культури, очолювану Й. Геббельсом. З’ясовано, що музична культура переважно орієнтувалася на давню традицію німецької народної та художньої музики, яка в рамках побудови «народного співтовариства», в якому б усі німці являли собою єдність, зводилася до ідеї «співочої нації». З цією метою видавалися збірки пісень зі словами та музикою, які були наповнені гендерною пропагандою. Нацисти утвердилися у важливості пісні як ефективного засобу навчання. Визначено, що задля нацифікації художнього мистецтва Третього Рейху у 1937 р. було засновано Велику художню німецьку виставку, обов’язковою складовою якої була тема «жіночності і мужності». Основою образотворчого мистецтва та скульптури стала ідея природних ролей чоловіків і жінок, в якій особливе місце відводилося виконанню обов’язків. З’ясовано, що задля формування нової німецької колективної пам’яті було пропаговано використання камер в щоденному житті, що також сприяло поширенню візуальної гендерної пропаганди. Простежено нерозривний зв’язок літератури та ідеології. Тобто книги формували ідеологію, а розвиток ідеології, в свою чергу, виливався в написання книг. Література Третього Рейху поширювала гендерні ідеї через конкретну тематику. Виявлено, що високу ефективність проникати у приватне життя своїх громадян мав кінематограф нацистської Німеччини, зокрема, фільми жанру мелодрами. Націонал-соціалістичні лідери утвердилися в думці використання в культурному житті суспільства церемоній, які перетворюючись на певне таїнство, сприяли поширенню нацистської ідеології.
Loading Preview
Sorry, preview is currently unavailable. You can download the paper by clicking the button above.
British Journal of Aesthetics, 2023
Artibus et Historiae, 2019
Historia Crítica, 2002
Nanfang Minzu Kaogu(Southern Ethnic Archaeology), 2022
Annals of King Edward Medical University, 2016
European Spine Journal, 2012
The Journal of Urology, 2016
Language Variation and Change, 1997
Pharmacology Research & Perspectives, 2020
Monthly Notices of the Royal Astronomical Society, 2021